KATEGORIE KOŠÍK

Tenga Air Cushion Masturbator

Tenga masturbátory jsou číslem 1 na japonském trhu mezi pomůckami pro masturbaci a onanii, nyní dobývají Evropu a USA. Tenga je značka japonských masturbátorů s praktickým plastovým obalem, tzv. pohárkem, ve kterém se masturbátor používá a zároveň také uchovává pro další použití, je vhodný na cesty, jeho rozměry jsou malé, ale výkon zcela nadprůměrný. Stačí jen zavřít pohárek víčkem a je připraven na cestu.
Cena s DPH 357 Kč
Prodej ukončen

Tenga Air Cushion OnaCup je značka japonských masturbátorů s praktickým plastovým obalem ve kterém je masturbátor uchováván a zároveň se v něm používá. Tento praktický obal je vhodný na doma i na cesty. Tenga Air Cushion cup má uvnitř obalu jemně ztužený gel s vlastnostmi silikonového gelu, který díky lubrikaci dostává vynikající kluznost. Všechny Tenga OnaCup jsou díky lubrikačnímu gelu připraveny pro Vaše okamžité použití.Produkty Tenga mají jedinečný design.

Vnitřní tvar Tenga Air Cushion je s proměnlivým průměrem a tak se velice snadno přizpůsobí každému muži. Tento masturbátor napodobuje orální sex. Díky ventilku na druhé straně, můžete měnit tlak nebo naopak podtlak a simulace orálního sexu je tak dokonalá. K Vašemu dráždění je vnitřní strana Air Cushion opatřena několika desítkami výstupků, které simulují konkrétní milostnou polohu. Při použití pak vzniká podtlak, který velmi věrně napodobuje podtlak vznikající při milování. Vše je podřízeno maximálnímu uspokojení uživatele!!!

Rozměry masturbátoru: Délka celková 13 cm, hloubka vnitřní 12 cm, vnitřní průměr od 1,5 cm, průměr vnější obalu 6,5 cm, hmotnost 160 gramů.

Tenga masturbátory jsou číslem 1 na japonském trhu mezi pomůckami pro masturbaci a onanii, nyní dobývají Evropu a USA.

TIP:Každý z řady výrobků OnaCup simuluje jinou milostnou polohu a vy si tak můžete velice snadno vybrat tu pravou polohu na kterou máte chuť.

Návod Tenga
Materiál Gel
Napájení Ne
Typ napájení žádný
Vibrace Ne
Voděodolnost Ano
Maximální průměr Univerzální
Web používá cookies více informací.
Nahoru